Produkty wolno gotowane

Mając na uwadze, że często brakuje Ci czasu na przygotowywanie posiłków od podstaw, oferujemy Ci najwyższej jakości dania wolno gotowane, które wyróżniają się wyjątkowym smakiem i aromatem.

Przygotowywane są metodą wolnego gotowania. Proces ten pozwala zachować smak i fakturę potraw. Wcześniej zamarynowane mięso w przyprawach pakuje się próżniowo w specjalną folię multicook, w którym mięso jest gotowane w temperaturze 82 st. C, w określonych warunkach od 8 do nawet 12 godzin. pozwala to na „zamkniecie” smaku i aromatu wewnątrz oraz utrzymanie struktury mięsa.

Wszystkie aromaty zamknięte w folii długo się przenikają, a mięso jest soczyste, kruche i przede wszystkim pyszne. Dzięki hermetycznemu opakowaniu o wysokiej barierowości produkty mają dość długi termin przydatności do spożycia i zachowują cenne wartości odżywcze.

Dzięki produktom wolno gotowanym oszczędzamy czas i pieniądze. Pomagamy laikom kulinarnym, ale nie tylko, bo również osobom zabieganym przygotować zdrowy a przede wszystkim smaczny obiad.

I najważniejsze dla kupujących – nasze produkty wolno gotowane wymagają jedynie podgrzania ok.: 30 minut w piekarnika lub 20 minut do gorącej wodzie lub 12 minut w kuchence mikrofalowej. Wystarczy dodać ulubione dodatki jak ziemniaki, ryż, kaszę czy surówkę i obiad gotowy!

Powody, dla których warto spróbować naszych produktów wolno gotowanych

  • Jakość i wygoda szybkiego przygotowania, wystarczy, że podgrzejesz według instrukcji na opakowaniu
  • Małe opakowania ok. 500 g ( 2 porcje)
  • Stanowią doskonałą bazę do przygotowania innych dań
  • Dzięki zamknięciu w woreczku i wolnej obróbce termicznej cały smak potrawy pozostaje w jej wnętrzu, a mięso jest delikatne i soczyste.