Witajcie w naszej bajce…

20 lutego 2024

Witajcie w całkiem nowej bajce!

Ten rok zaczął się od wydarzenia, na które wielu z nas czekało 40 lat, premiery nowej Akademii Pana Kleksa w reżyserii Pana Macieja Kawulskiego – zupełnie nowej historii inspirowanej arcydziełem Brzechwy. A my mamy wielką przyjemność być partnerem tego filmu.

To projekt, który nie tylko bawi, ale także inspiruje. Przedstawiciele Zakładów Mięsnych Warmia mieli  okazję gościć na planie filmu. Była to szansa zobaczenia kulis produkcji filmowej, ale również możliwość uczestniczenia w procesie tworzenia czegoś wyjątkowego. Restauracja Steakownia, której właścicielami są ZM Warmia pojawiła się również w kilku scenach filmu.

Wraz z Akademią Pana Kleksa zapraszamy Was do kin i świata, w którym pokazuje się dzieciom jak wielka jest siła wyobraźni…

 

Zakłady Mięsne Warmia przygotowały również specjalną niespodziankę dla fanów  nowej wersji filmu Akademii Pana Kleksa. Bohaterowie „całkiem nowej bajki” pojawili się na opakowaniach produktów wolno gotowanych.

Produkty z bohaterami nowej wersji filmu, dostępne są w sklepach firmowych ZM Warmia oraz restauracjach Steakownia.

Wśród nowości znajdą się:

  • Gulasz wołowy – fristajl kulinarny / opakowanie 0,4 kg
  • Filet z kurczaka – odlot kulinarny / opakowanie 0,35 kg
  • Potrawka z kurczaka – fantazja kulinarna / opakowanie 0,4 kg
  • Udko z indyka – smaczek kulinarny / opakowanie 0,4 kg

Łatwość ich przygotowania sprawia, że konsumenci chętnie po nie sięgną, a ich różnorodność sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Produkty dedykowane są dla każdego i praktycznie są gotowe już w 20 min, w tym czasie można bardzo łatwo przygotować doskonałe, soczyste i bogate w smaku danie bez żadnych specjalistycznych umiejętności.

 

Kawałki mięs zostały poddane procesowi wolnego gotowania w niskiej temperaturze, w efekcie czego mięso uzyskało niezwykłą miękkość i wyborny smak.