Nowość Zakładów Mięsnych Warmia – wołowina wolno gotowana!

15 stycznia 2018

ZM Warmia wprowadziły do swojej oferty wołowinę wolno gotowaną. Jest to produkt już zamarynowany i przygotowany metodą slow cooking, dzięki czemu przyrządzenie potrawy w domu zajmuje maksymalnie 35 min. To najszybszy sposób, by wprowadzić wołowinę do swojego codziennego menu.

 

Dużo pracy, mało czasu i brak pomysłów na smaczne danie – to częsty problem każdego z nas. Rozwiązaniem jest gotowa wołowina wolno gotowana Zakładów Mięsnych Warmia. Wystarczy pół godziny i można delektować się wyjątkowym smakiem wołowiny.

 

ZM Warmia rozszerzają ofertę wyrobów z wołowiny i przekonują, że to produkt, z którego można „wyczarować” szybkie, smaczne i zdrowe danie. Wołowina wolno gotowana to produkt dla każdego, nie tylko smakoszy wołowiny. Sekret tego produktu tkwi w specjalnym procesie wolnego gotowania i w odpowiednio skomponowanych przyprawach. Dzięki temu otrzymujemy danie, które wystarczy gotować tylko 30 min lub 12 min w mikrofalówce, by mieć gotowy wyjątkowy obiad.

 

Konsumenci czasami obawiają się wołowiny, bo wydaje im się, że jest trudna w przygotowaniu. Mamy nadzieję, że ten produkt „przełamie pierwsze lody” i pokaże naszym klientom, że wołowina to bardzo smaczne i proste w przyrządzaniu mięso. Szczególnie przyda się w sytuacji, gdy czasu na gotowanie coraz mniej, a chcielibyśmy podać naszym gościom coś nieprzeciętnego. Taka właśnie jest wołowina wolno gotowana – mówi Bartosz Jankowiak, kierownik marketingu i sprzedaży regionalnej Zakładów Mięsnych Warmia.

 

To kolejny po „Sztuce mięsa” produkt z wołowiny od Warmii przeznaczony do domowego przygotowania. Na opakowaniu znajduje się przepis, dzięki któremu szybko i sprawnie każdy ugotuje swój wykwintny obiad. Wołowina wolno gotowana pochodzi z własnej hodowli i od sprawdzonych lokalnych dostawców, dlatego charakteryzuje się delikatnym smakiem, a po przyrządzeniu jest krucha i aromatyczna. Po dodaniu kaszy, kopytek czy ziemniaków oraz surówki stanowi idealny, pełnowartościowy posiłek. To dobry pomysł na szybki obiad nie tylko na co dzień, ale też w święta.

 

Wołowina wolno gotowana dostępna jest w sklepach firmowych Zakładów Mięsnych Warmia. Gramatura produktu: ok. 0,5 kg
Cena: 35,99 zł/kg